نکاتی برای انتخاب لباس عروس

در اینجا نکاتی برای انتخاب صحیح یک لباس عروس شایسته و بی نظیر را عنوان کرده ایم امیدواریم که با مطالعه آن انتخابی بی نقص داشته باشید.

 

 


برای رزرو تالار عروسی، تالار عروسی در غرب تهران، زیباترین تالار عروسی غرب تهران، لوکس ترین تالار عروسی غرب تهران، بهترین باغ تالار گرمدره و بهترین تالار عروسی تهران با تشریفات کیوان تماس بگیرید.


به نکات زیر برای لباس عروس خود توجه کنید

 1. در نظر گرفتن فرم و طرح اندام مهم ترین فاکتور برای انتخاب یک لباس عروس مناسب است.  برای مثال خانم های ریز نقش هرگز نباید دنبال  لباس های عروس با پف های بسیار زیاد بروند  مثال دیگر اینکه خانم هایی با پوست سبزه نباید به فکر لباس های سفید یخچالی باشند.
   
 2.  انتخاب لباس عروس، با توجه به  مدلی است که برای موها در نظر داریم. این فاکتور در انتخاب تور مناسب از نظر نوع طراحی و کوتاه و بلندی، بسیار تاثیرگذار است. مثلا اگر قرار است شینیون پشت سر و خیلی بالا نباشد انتخاب مناسب، یک تور کار شده کوتاه است نه بلند.
   
 3. مرحله بعدی دخالت دادن سلیقه شخصی با در نظر گرفتن معیارهای قبلی، یعنی فرم اندام و مد روز است. نباید به  دلیل اعمال سلیقه شخصی در انتخاب لباس ایرادهای اندامی مان را بیشتر به تصویر بکشیم! نباید فراموش کنیم که نقش لباس عروس این است که ما را زیباتر از همیشه نشان دهد.
   
 4. هنگام خرید لباس، کفش هایی را که برای روز جشن تان در نظر دارید را نیز بپوشید و بعد لباس را خریداری نمایید. و همین طور با لباس خود بنشینید و بلند شوید و راه بروید دستان خود را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید لباس در همه قسمت ها به شما می آید.
   
 5. یکی از مهم ترین فاکتور ها برای رسیدن به انتخاب درست، احساس راحتی و امنیت در لباس است.  خبهصوص که عروس باید ساعت هایی طولانی با این لباس که اصلا قابل مقایسه با لباس های معمولی نیست، کنار بیاید.
   
 6. وزن مناسب و ثابت ماندن آن روی بدن، بدون حرکت و چرخش های اضافی از جمله مواردی هستند که به پوشنده لباس احساس راحتی و امنیت می دهند.

تشریفات کیوان با مدیریت کیوان قاسمی با دارا بودن یکی از زیباترین تالارهای عروسی تهران و همچنین لوکس ترین تالارهای عروسی تهران و بهترین باغ تالار عروسی، ارائه دهنده خدمات مجالس به شما عزیزان است.

 

همچنین برای آگاهی از قیمت تالار عروسی، قیمت تالار عروسی تهران، قیمت باغ تالار تهران، قیمت باغ تالار گرمدره و قیمت تالار گرمدره و یا رزرو آنلاین تالار عروسی با تشریفات کیوان تماس بگیرید.


نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر

برچسب‌ها

اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
102 view icon
0 پسندیدم
آخرین مطالب
تشریفات عروسی و مهمترین نکات آن

تشریفات عروسی و مهمترین نکات آن

1398/09/14
تشریفات مجالس و مدیریت جشن عروسی

تشریفات مجالس و مدیریت جشن عروسی

1398/09/12
آداب برگزاری جشن نامزدی

آداب برگزاری جشن نامزدی

1398/09/09
انتخاب سفره عقد

انتخاب سفره عقد

1398/08/21
تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

1398/08/21

مطالب مرتبط

اجاره لباس عروس, نکات مهم

اجاره لباس عروس, نکات مهم

تهیه چک لیست برای مراسم عروسی

تهیه چک لیست برای مراسم عروسی

قبل از آرایش عروس به چه نکاتی توجه کنیم؟!

قبل از آرایش عروس به چه نکاتی توجه کنیم؟!

انواع خدمات تشریفات عروسی

انواع خدمات تشریفات عروسیکامنت کاربر
نظر شما
1398/09/16 , 07:29
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.